Chcesz zwiedzić Paryż, ale nie wiesz,
jak się przygotować do wyjazdu?

Pobierz checklistę:

10 najważniejszych rzeczy, o których musisz wiedzieć,
zanim przyjedziesz do Paryża!

dzięki której właściwie przygotujesz się na wycieczkę do Paryża!

Nic Cię nie zaskoczy, ani nie zepsuje Ci pobytu!

  1. Unikniesz niespodzianek – lepiej się przygotujesz.
  2. Zaoszczędzisz swój cenny czas – wszystko zaplanujesz przed wyjazdem.
  3. Zadbasz o bezpieczeństwo – poznasz lokalne zwyczaje i zasady.
  4. Skutecznie się zorganizujesz – przed wyjazdem uwzględnisz w planie główne atrakcje, posiłki i zakwaterowanie.
  5. Zmniejszysz poczucie stresu – zyskasz pewność, że wszystko jest odpowiednio zaplanowane.
  6. Zwiększysz poczucie komfortu – przed wyjazdem poznasz system transportu publicznego, lokalną walutę i inne praktyczne kwestie.
  7. Zapewnisz sobie pozytywne doświadczenie podróżnicze – podczas podróży skupisz się tylko na radości wynikającej z pobytu w Paryżu.

Informuję, że Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Agnieszka Grabowska. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do materiałów, ale nie chcesz zapisywać się do mojego newslettera, zapoznaj się z Polityką Prywatności oraz Regulaminie Newslettera i skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@polkawparyzu.com

Dlaczego masz mi zaufać w kwestii pobytu w Paryżu?

Od 20 lat mieszkam w tej pięknej metropolii, a co za tym idzie – zdążyłam poznać jej tajniki oraz francuskie zwyczaje.

Z radością dzielę się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Moja praca w luksusowych hotelach nauczyła mnie, jak sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Jestem przekonana, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Mam 43 lat i moje życie zawodowe rozpoczęło się od pracy w najlepszych luksusowych hotelach w Paryżu Ritz, Le Meurice, George V, Peninsula Paris. To tam zdobyłam cenne doświadczenie w obsłudze prestiżowych klientów. Teraz prowadzę swój własny biznes, korzystając z tych umiejętności.

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych planów zwiedzania Paryża, które uwzględniają najważniejsze atrakcje miasta oraz unikatowe doświadczenia.

Dodatkowo, dzięki moim kontaktom i znajomościom z branży hotelarskiej, mogę znaleźć idealne luksusowe noclegi dla moich klientów. Moja pasja do Paryża i zrozumienie potrzeb prestiżowych podróżników pozwalają mi tworzyć niezapomniane przeżycia w tym magicznym mieście.

Zapraszam Cię serdecznie na wspólny wypad!

Zapisz się na newsletter

Czy warto? Sprawdź, co mówią klienci!